fbpx

Smart Home

Bezprzewodowa technologia gwarantuje możliwość instalacji smart home w dowolnym momencie.

Nowoczesna technologia, funkcjonalność i innowacyjność

FIBARO to globalna marka działająca w branży IoT (Internetu Rzeczy), dostarczająca rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej. Dzięki dopasowaniu systemu do naszych potrzeb, możemy w łatwy i przyjemny sposób zarządzać komfortem naszego życia. FIBARO jest systemem w całości projektowanym, rozwijanym i produkowanym w Polsce.

Nowoczesna technologia, funkcjonalność oraz innowacyjność, to cechy, które w 100% zaspokoją potrzeby najbardziej wymagającego Klienta.

FIBARO Home Center 3 to centrala zarządzająca systemem FIBARO, która komunikuje się z modułami i sensorami Plug&Play. Dostępna wraz z bogatym katalogiem zainstalowanych sterowników urządzeń współpracujących: kamer, smart TV, termostatów, paneli alarmowych, odtwarzaczy multimediów oraz systemów sterujących. Prosty interfejs konfiguracyjny umożliwia szybkie budowanie tzw. scen, z kolei zaawansowani użytkownicy mogą korzystać z języka programowania LUA. Oprogramowanie FIBARO zapewnia prywatność i spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa danych.

FIBARO Motion Sensor to bezprzewodowy multisensor, który jest jednoczesnie czujnikiem ruchu, temperatury i natezenia swiatła. Urzadzenie wykrywa takze zmiany własnego połozenia i próby naruszenia obudowy. Wbudowana dioda LED sygnalizuje ruch oraz poziom temperatury. Regulowana czułosc detekcji ruchu pozwala idealnie dopasowac czujnik do panujacych warunków.

FIBARO Swipe to rewolucyjny panel sterujacy obsługiwany za pomoca gestów. Pozwala sterowac dowolnymi urzadzeniami systemu inteligentnego domu bez dotykania czegokolwiek. Jest to mozliwe dzieki przypisaniu gestów (np. góra, dół, prawo, lewo, okrag) do konkretnych komend. Urzadzenie mozna umiescic lub ukryc dosłownie wszedzie - wystarczy jeden gest, aby dom wypełnił sie magia.

FIBARO The Button to zasilany bateryjnie bezprzewodowy wyzwalacz, który pozwala sterowac podłaczonymi do systemu urzadzeniami. Umozliwia aktywowanie szesciu akcji lub zaprogramowanych scen poprzez jeden do pieciu klikniec lub przytrzymanie. Dzieki swojej konstrukcji moze byc zamontowany praktycznie w kazdym miejscu. Dostepny jest w osmiu kolorach, aby pasowac do wystroju kazdego wnetrza.

Zapytaj doradcę o wszystkie produkty - zadzwoń +48 512 373 775 lub napisz info@lumiart.com.pl